VIDEO/ Policia po kërcënon studentët, ja denoncimi në SYRI.net

VIDEO/ Policia po kërcënon studentët, ja denoncimi në SYRI.net

16:22, 12/01/2019

Studentët shqiptarë po përballen me kërcënime dhe dhunë nga më të ndryshmet. Në një intervistë për gazetarin e Syri.net Ermal Rizaj, një prej studenteve ka denoncuar dhunën dhe kërcënimet me të cilët studentët po përballen nga policia.

Ajo ka dashur të mbetet anonime nga frika pasi hakmarrja shtetërore do të dëmtojë rëndë atë dhe familjen e saj.

Ndiqni mëposhtë intervistën e plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco