FOTO/ Pedagogia kallëzon penalisht Mero Bazen për shpifje

FOTO/ Pedagogia kallëzon penalisht Mero Bazen për shpifje

15:09, 12/01/2019

Diten e djeshme në Gazetën Tema u publikua një lajm ku akuzonin pedagogen Ilirjana Kuçana si person që shpërndate para tek studentët protestues.

Në një prononcim për Syri.net ajo sqaroj të gjithë ngjarjen se si qëndronte e vërteta, dhe gjithashtu u shpreh se do të kallëzonte penalisht Mero Bazen për shpifje.

Lajmi i publikuar dje

https://www.syri.net/politike/223664/video-foto-u-akuzua-se-po-u-shpendante-para-studenteve-pedagogia-kucana-tregon-si-qendron-e-verteta/

Më poshtë kemi edhe kallëzimin që ajo ka depozituar në prokurori.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco