VIDEO-FOTO/ U akuzua se po u shpërndante para studentëve, pedagogia Kuçana tregon si qëndron e vërteta

VIDEO-FOTO/ U akuzua se po u shpërndante para studentëve, pedagogia Kuçana tregon si qëndron e vërteta

22:40, 11/01/2019

Sonte në darkë tek gazeta Tema është publikuar një lajm ku pedagogia Ilirjana Kuçana sipas tyre është duke u dhënë para studentëve.

Në fotografinë e publikuar shikohet ajo teksa po takon bashkëshortin e saj, Agron Xhafa.

Një një reagim për Syri.net ajo është shprehur:

“Mero baze ka bërë një shkrim sikur unë po shpërndaj lekë, ndërkohë unë kam qenë duke i marr para bashkëshortit për ti bërë një dhurat një studenti aktiv me rastin e ditëlindjes.Unë dhe bashkëshorti si kemi të ndara paratë”.

Kuçana u shpreh gjithashtu se nesër do të dorëzojë padi për shpifje.

Më poshtë keni edhe foto të tortës dhe momentin kur student Don Pjetri fik qirun.

/Ariglon Pali/Syri.net/

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

giovanna11/01/2019 23:05

Kush nuk ja vare Rames ja thote troc eshte Kadri po Rama kush eshte !!!!

Shto koment

Denonco