Fatos Lubonja: Rama duhet rrëzuar, të tjerat i diskutojmë pastaj

Fatos Lubonja: Rama duhet rrëzuar, të tjerat i diskutojmë pastaj

22:16, 11/01/2019

Analisti Fatos Lubonja, në një lidhje direkte me skype në televizionin News24, ka deklaruar se kryeministri Edi Rama duhet rrëzuar me çdo kusht dhe vetëm pasi të ketë ndodhur kjo gjë, mund të diskutohet për të tjerat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco