Vasili: Sot qenka dita e sevapit për budallenjtë

Vasili: Sot qenka dita e sevapit për budallenjtë

22:10, 11/01/2019

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar daljen e kryeministrit sot tek ‘Zonë e Lirë’ e Arian Çanit dhe komentet e tij mbi zgjuarsinë.

Me anë të një postimi në Facebook, Vasili shkruan se sot është dita e sevapit për budallenjtë.

Ja postimi i Vasilit:

Sot dita e sevapit per budallenjte. Hajde gallate hajde, shkollepakti trugremisur po ndaka te diturit nga te paditurit !!!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Toni12/01/2019 01:05

Tekemisjoni zon e lir rama tregoje se eshte nga ato atdhetar qe dashka shum dhe po na u diqka per (shqiptaret) ne pergjithsi.por ,,,! Jo, ai tregon se eshte po nga ato qe kan qene jo shum larg ne kohe, kur benin pazare me trojet tona .nuk mundet te pranohet nga dhe nje femi qe tya japim kte dhe ate serbise se kshtu behemi bashke sikomb eshte nje soj sikur shtepis ti heqish catin , ose qatis ti heqish muret .?y dhe sarallopi i ketij eshte keq qe ti kesh jo kryeministra por as bashk atdhetar.

Shto koment

Denonco