VIDEO/ Përplasje tek Arkitektura midis studentëve dhe...

VIDEO/ Përplasje tek Arkitektura midis studentëve dhe...

20:38, 11/01/2019

Administratori i rojeve private është shfaqur tek protesta e studentëve dhe është përplasur me to.

Në një moment i i gjuan një vajze e cila po filmonte dhe i hedh celularin në tokë.

Studentët kanë dy ditë që janë ngujuar nëpër universitete dhe kanë qenë shumë paqësor.

/Ariglon Pali/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco