VIDEO/ Civilët thyejnë xhamin e fakultetit për t’ua hedhur fajin studentëve

VIDEO/ Civilët thyejnë xhamin e fakultetit për t’ua hedhur fajin studentëve

20:07, 11/01/2019

Tek Universiteti i inxhinierisë së ndërtimit, në godinën e fakultetit të Arkitekturës, një polic civil ka thyer xhamin nga breda për të treguar që studentët janë të dhunshëm.

Por, ata nuk kanë rënë pre e kësaj pasi i kanë bërë video dhe personit që i ka thyer i kërkojnë që të nxjerri dorën nga xhepi pasi e kishte të gjakosur.

Në një video tjetër ata shprehen se cuivilët nuk i kanë lëjuar që të filmojë ku u kanë hequr celularët nga dora madje kanë tentuar edhe të ua thyejnë.

/Ariglon Pali/Syri.net/

Për më tepër ndiqni videot:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco