FOTO/ 'Kartolina e qytetarit dixhital për Kallam Dështakun'

FOTO/ 'Kartolina e qytetarit dixhital për Kallam Dështakun'

08:54, 02/01/2019

Mesazhi i fundit i ish-kryeministrit Sali Berisha për kreun e qeverisë, Edi Ramën, që mbylli dhe përmblodhi vitin 2018, është kjo kartolinë nga qytetarët shqiptarë. “Kartolina e qytetarit dixhital për Kallam Dështakun!”, ka sqaruar Berisha nën urimin ironik: "Gëzuar Vitin e Tepsisë'.

Kujtojmë se shprehja "tepsia", aludim për qeverinë, qe kryefjala e Ramës vitin e fundit. 

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kallamipoepo02/01/2019 14:36

kallam deshtaku eshte pleh ama dhe ti je superpleh, ne kete pike jemi ne populli shqiptar me juve ne shpine!

Shto koment

Denonco