Vasili: Gëzohuni o njerëz, të paktën një herë në vit kryeministri...

Vasili: Gëzohuni o njerëz, të paktën një herë në vit kryeministri...

21:37, 01/01/2019

Një foto e kryeministrit Edi Rama në rrjetet sociale i cili ishte në dush është bërë virale ditën e sotme.

Petrit Vasili ka reaguar në lidhje më këtë foto ku shkrua se duhet të gëzohemi pasi të paktën një herë në vit ai lahet.

Statusi i tij:

Shpesh kryeministrit ja kane permendur qe s'lahet dhe qe vjen ere.

Gezoni o njerez, kryeministri te pakten nje here,per vit te ri,lahet......!!!!

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Skrapari01/01/2019 22:11

Jo deri ketu. Eshte shume poshteruese ti thuash tjetrit pis (njeri qe nuk lahet).

Shto koment

Denonco