E kompleksoi Ylli Rakipi, Rama më në fund futet në dush

E kompleksoi Ylli Rakipi, Rama më në fund futet në dush

20:04, 01/01/2019

Edi Rama nuk ndalet. Pas fotove të shumta që bëri për të bindur sdudtentët që të uleshin në dialog herë me makiazh e herë jo kësaj here ka bërë një foto tjeter që është shprëndarë në rrjete.

Përveç strategjisë që përdor për të larguar vemendjen nga problemet që kanë njerëzit kësaj here ai siç duket i detyruar edhe nga drejtuesi i ‘të paekspozuarit’ Ylli Rakipi i cili i tregoi tregoi sekretin e shokve të Rames qe ai nuk lahet kurrë dhe kur mbyllej në dhomë e merrnin vesh nga era që është aty, ka vendosur që ta rrethojë veten me pak avull që të tregojë të kundërtën.

Siç duket i kompleksuar ka postuar një foto nga dushi për të treguar qe nuk ka raport të keq me ujin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

rilindjaekancerogjeneve 03/01/2019 20:53

Kete e beri qe te fitoje zemrat e mediokerve te socilizmit shqiptare. Do fitoje pik te lacat me kollare, ue cfare k*ralloi

Raqipi02/01/2019 09:47

Po ky edhe ne dush me celular shkon?!

xhuli02/01/2019 04:18

edver llapa krye karagjoz

Zri POPULLIT02/01/2019 00:04

Mos ....thuaj YLLI Rakipi...ti gjejë Saliu...Iliri Basha e Monika BERBERIN dhe RRUANI TOPAT e EDI RAMËS...Kujdes mos i boni DOM kryeministrit se SALIU ia ka lënë detyrën deri 2035...

sehiri01/01/2019 22:35

Mos e fryni kot Ylli Rakipin. Edi Rama e ka rregull te lahet cdo vit nga nje here dhe pikerisht diten e pare te vitit .

Hekuran 01/01/2019 21:20

Ka kohë që ka fituar të shndërrohet në zombi. Hije e frikshme e ka mbuluar

Atdhetari 01/01/2019 20:41

A po lahet zhulsi thuai ti presin thoit.

Shto koment

Denonco