Vasili ironik me Ramën: Ishalla lexon ndonjë libër

Vasili ironik me Ramën: Ishalla lexon ndonjë libër

13:12, 01/01/2019
A+ Aa A-

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili është treguar ironik mesditën e sotme me Edi Ramën.

Me një urim në faqen e tij në Facebook, Vasili uron që Rama të lexojë ndonjë libër këtë vit.

‘Ishalla lexon më shumë libra këtë vit kryeministri, që të mos patakset e t'i duken gjeni ata, që lexojnë nga një të vetëm dhe qeveria s'shkon asnjë centimetër me lart se niveli i fillores!!!’, shkruan Petrit Vasili në Facebook.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco