FOTO/ Sali e Liri Berisha urojnë shqiptarët 'Gëzuar Vitin e Ri 2019'

FOTO/ Sali e Liri Berisha urojnë shqiptarët 'Gëzuar Vitin e Ri 2019'

10:52, 01/01/2019

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe Zonja Liri Berisha urojnë të gjithë shqiptarët kudo që janë ‘Gëzuar Vitin e Ri 2019’.

‘Mirëmengjes dhe Gëzuar miq!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në faqen e tij në Facebook.

Ai ka publikuar një foto urimi me bashkëshorten, Zonjën Liri Berisha.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco