Qeshni me lot! Ja si e tall rrjeti Edi Ramën

Qeshni me lot! Ja si e tall rrjeti Edi Ramën

21:25, 15/12/2018

Protesta e studentëve është mirëpritur dhe mbështetur nga të gjithë qytetarët shqiptarë. Gjatë ditës së sotme rrjeti ka ironizuar kryeministrin Rama dhe thirrjen e tij për dialog.

Edhe pse studentët janë treguar të prerë ku kërkojnë vetëm plotësimin e kërkesave, kryeministri Edi Rama me mënyra nga më qesharaket u kërkon atyre që të dialogojnë.

Por ja se çfarë i ka bërë rrjeti sot Ramës:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco