Keni dyshime për gjendjen mendore të kryeministrit? Kjo VIDEO i vërteton të gjitha

Keni dyshime për gjendjen mendore të kryeministrit? Kjo VIDEO i vërteton të gjitha

20:26, 14/12/2018

Kryeministri Edi Rama ka postuar një tjetër video ku fton studentët për dialog. Por ajo që të bën më shumë përshtypje është joserioziteti i një njeriu i cili sot qeveris 3 milionë shqiptarë.

E nëse kishit ndonjë dyshim për gjendjen mendore të Ramës, bëni mirë ti hidhni një sy kësaj video dhe do të kuptoni gjithçka.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gaz17/12/2018 16:27

Te vjen turp ta thuash se eshte kryeminister. Doagnoza eshte e qarte. PSIKOPAT

Yp xhixhi15/12/2018 16:30

Pallosh komplet

Arif Fezaj 15/12/2018 03:03

Kush e mbeshtet kete lloj kafshe te me fali por eshte pjesa me e dobet e shoqerise.

Genti15/12/2018 01:22

O n p...h t semes!!!!!! Ky ka rrjedh fareeeeee,, qr kryeminister ky????? E do zgjidhi ky kushtet?!!! O ky ka pjerdh komplet, ky duhet cuar n cmendin, sa turp qr,, plasini syt ju qe e votuat

ervin15/12/2018 01:13

kte km vec nje popull legen e i degjeneruar e meriton. Suporti mediatik nga mero baze dhe much nano jane mese te pershtatshem per kete degjenerim logjike.

davidi14/12/2018 23:20

ore ky psikopati po ju kerkon dialog tu qij te gjithve dhe tregon videoja vete qe ka postuar kur do ta lem , po jua lyp hapur me video dhe figur do ju qi ju thot , popull me zullumqar skam pare qe le kete zullumqarin akoma ne pushtet cohuni hiqeni zvarre neper tirane , ose rini tu heqin zvarre se e meritoni

Toni14/12/2018 23:18

Vetem briret i muhgojne qar fatkeqsije per nje komb.

Xxxxx14/12/2018 21:00

Cfare IDIOOOOOOOTIIIIIIII !

Rabbi Yeshiva14/12/2018 20:35

Çfare kuptimi ka DIALOGU qe kerkon ky, DEMAGOGU. Studentet NUK kane cfare te japin ne kembim te kerkesave. ASGJE!!!

Shto koment

Denonco