VIDEO/ Studenti 'gozhdon' neokomunistin Arlind Qorri

VIDEO/ Studenti 'gozhdon' neokomunistin Arlind Qorri

00:32, 12/12/2018

Në Ora News ka patur debat të fuqishëm mes pedagogut Arlind Qorri. Një student e ka akuzuar atë si komunist si dhe si një person që kërkon me ndalu protestat.

Studentët thonë që edhe mos orgaganizimi i një strukture është mirë sepse nuk i jep hapësira për te ble kauzen!Edhe  presion nuk mund të bëjë shumë kollaj pas janë shumë studentë dhe jo të organizuar.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment