FOTO/ Ja kush i bën pyetjet Ramës në emision në TCH

FOTO/ Ja kush i bën pyetjet Ramës në emision në TCH

23:36, 11/12/2018

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar debatin e rremë të Edi Ramës me anëtarët e Fresshit.

Shumë prej të pranishmëve që ndodhen në studion e Alban Dudushit, janë pjesëtarët e organizatës rinore socialiste.

‘Ja kush i bën pyetjet Ramës në emision në Top Channel. Këtij i thonë emision!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

shqiptar14/12/2018 15:37

Më shumë se dy orë të "takimit" të Ramës me freshistët, dukej se Dudushi ishte i ftuari e kryeministri ishte moderatori televiziv.. Edhe kur Dudushi kujtohej se është ai moderatori, Rama e injoronte me harbutëri. Nëse llogaritet në kohë ky takim, 5% të kohës pamë dialog e gjithë pjesa tjetër ishte e znë me monoëogjet pa fund me pallavra të Edi Ramës.. Takimi me rektorët e dekanët ishte akoma më skandaloz. Rama mori pozicionin e gjithë të diturit para elitës zyrtare intelektuale shqiptare dhe e mbylli "takimin" me fjalët "po e mbyllim këtë dialog" kur nuk dëgjuam të linte të fliste asnjë fjalë ndonjeri prej tyre.

thurje Une jam Damioni 12/12/2018 02:04

Sot te gjithe Jena Damiona. Sot te gjithe duhet qe Damionin ta leme te qete te punoje per hallet e popudhit e te mos merremi kot me dava 40 milione euro. Dami dhe grun e con te guruja Indian se nuk I nrefet me nga hallet e popudhit. Ku ta dinte i ziu qe nje punonjes i hoteleri turizmit nuk shtron dot rruge. Ku ta di ai qe kompania nga amerika genjen? Ai nuk ka kohe te kontrolloje kujt i jep 40 milione euro. Po thuaj popudh i keq te kerkon shpirtin.

lali12/12/2018 01:25

Aman more ti thote dikush kokministrit (nuk ma lejon edukata ta falenderoj si k..... r) qe i ka ardhur MORTJA KE DERA. Aman mos se e duam SHKUME, me falni doja te thoja "shume" dhe do na e marri mortja, e nuk do shohim me portokalli....

Shto koment