VIDEO/ ‘O Edvin o tradhtar, ti je një copë gomar’, qytetarët mesazh Ramës

VIDEO/ ‘O Edvin o tradhtar, ti je një copë gomar’, qytetarët mesazh Ramës

17:22, 06/12/2018

‘O Edvin o tradhtar, ti je një copë gomar’, ‘Me gjakun tonë ushqehet krimi’, “projekt hajdutësh’, këto kanë qenë disa nga thirrjet e banorëve të Unazës së re në ditën e 33-të të protestës së tyre.

Protestuesit janë shprehur të bindur se do të rezistojnë dhe nuk do dalin nga shtëpitë e tyre dhe tua lënë ato oligarkëve të Edi Ramës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco