FOTO LAJM/ Ana tjetër e protestës model të mijëra studentëve

FOTO LAJM/ Ana tjetër e protestës model të mijëra studentëve

17:12, 06/12/2018

Mijëra studentët që sot protestuan masivisht pranë Ministrisë së Arsimit, kanë hedhur pankarta dhe letra të shumta nëpër rrugë. Por kanë po ata që kanë vendosur të mbledhin mbetjet në qese plastike.

Fotot tregojnë anën tjetër të protestës model të mijëra studentëve, të cilët në përfundim të saj mbledhin mbeturinat...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco