‘Jo vetëm po çohet, por edhe po fryhet’,  ish-nënkryetari i bashkisë, Ramës: Bëj gati ...

‘Jo vetëm po çohet, por edhe po fryhet’, ish-nënkryetari i bashkisë, Ramës: Bëj gati ...

14:06, 06/12/2018

Ish nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Briken Fejzuallai ka goditur me një shenim në faqen e tij në rrjetet sociale.

Duke iu referuar deklaratave të Ramës bërë pak kohë më parë se shqiptarët janë një popull impotent, Fejzullai shkruan sot në faqen e tij në facebook se “Harroje arrogancën dhe bëj gati vazelinën Edvin… se jo vetëm që po çohet, por edhe po fryhet”. 

Fejzullai i njohur ndryshe dhe si kryebashkiaku i natës dhe krahu i djathtë i Veliajt, nuk e ka fshehur asnjë rast pakënaqësinë e tij me deklaratat provokative të bëra shpesh nga ana e kreut të qeverisë Edi Rama.

Protesta e studentëve sot vijon dhe ata duken të vendosur që të mos tërhiqen nga kërkesat e tyre për qeverinë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

cuco 09/12/2018 00:40

Se kush eshte impotent, kete ja ka bere te qarte edhe babai, i tije kur e beri me vella te vogel!

gramoz06/12/2018 15:08

Nuk ka nevoje kryebajga per vazeline o Briken, osht shpartallu qysh ne 8 vjeçare dylberi babes.

Shto koment