VIDEO/ Qytetari, FNSH-së: Mos më prekni me dorë, po protestoj për shtëpinë time

VIDEO/ Qytetari, FNSH-së: Mos më prekni me dorë, po protestoj për shtëpinë time

17:37, 22/11/2018

Banorët e Unazës së re, i kanë bërë thirrje forcave të shumta të policisë që të mos ushtrojnë dhunë mbi ta, pasi po protestojnë për të drejtën e tyre dhe jo për hajdutët e Ramës.

‘Mos më prek me dorë, po protestoj për shtëpinë time’, tha njëri nga qytetarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco