VIDEO/ Banorët ja dalin, e zbrapsin policinë

VIDEO/ Banorët ja dalin, e zbrapsin policinë

17:26, 22/11/2018
A+ Aa A-

Protestuesit në Unazën e re ja kanë dalë që të zbrapsin kordonin e policisë që ishte vendosur në zonë.

Qindra banorë, me përkrahjen edhe të deputetëve të PD-së ja kanë dalë që të protestojnë dhe të bllokojnë rrugën.

Me urdhër të Edi Ramës në zonën e Unazës së re, pasditen e sotme janë dislokuar qindra policë ku mes tyre ka dhe forca speciale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco