VIDEO/ Policia provokon banorët tek Unaza e Re! Sërish përplasen mes tyre

VIDEO/ Policia provokon banorët tek Unaza e Re! Sërish përplasen mes tyre

17:10, 22/11/2018

Ka nisur protesta e paralajmëruar e banorëve tek Unaza e Re. Por me3sa duket protesta ka sjellë sërish përplasje mes qytetarëve dhe policëve.

Shkak është bërë numri i lartë i policisë të cilët mesa duket kanë krijuar panik tek qytetarët.

VIDEO:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t22/11/2018 17:21

ska kthim mbrapa,nqs deklarojne se do i mbrojne me gjak ta cojne deri ne fund.kane te drejte te demshperblehen apo jo,kjo nuk ka rendesi per ne te tjeret ,rendesi ka qe arroganca dhe korrupsioni i ketij palacoje duhet te marre fund

Shto koment

Denonco