VIDEO/ Rama ja mbath me vrap nga protestuesit

VIDEO/ Rama ja mbath me vrap nga protestuesit

16:30, 22/11/2018

Ka vazhduar me sulmin e tij ndaj banorëve të Unazës së re dhe nuk ka pranuar asnjë pyetje nga gazetarët.

Sapo ka përfunduar fjalën e tij, Edi Rama, nën shoqërinë e bodigardëve dhe të qindra policëve është larguar me shpejtësi nga Spitali Ushtarak.

Ndërkohë që në momentin që është qëlluar me këpucë, Rama është irrituar me gazetarët, të cilët e kthyen menjëherë vëmendjen nga qytetari.

Ky veprim i gazetarëve bëri që Rama të bërtasë, duke ju kërkuar mediave të pranishme që të përqendroheshin tek ai, dhe jo tek ata që e kanë votuar.

Për më shumë shihni VIDEEO-n:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco