VIDEOLAJM/ Momenti kur Rama qëllohet me këpucë

VIDEOLAJM/ Momenti kur Rama qëllohet me këpucë

15:56, 22/11/2018

Këto janë momentet kur Edi Rama është qëlluar nga protestuesit me këpucë.

Rama ishte duke folur për median pasi doli nga spitali Ushtarak dhe u ka bërë shenjë banorëve të Unazë së re që të heshtin.

Por është përballur me revoltën e tyre.

Në një moment, njëri prej tyre e ka qëlluar me këpucë.

Shikoni pamjet: 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

gramoz22/11/2018 17:28

Prit prit se nuk ke pa gjo akoma mor kryekurvi yne, fundi yt do jet shum shpejt si ai i sadamit.

Shto koment

Denonco