Superskandal/ Lirohet vrasësi i 5-fishtë, Kostandin Xhuvani

Superskandal/ Lirohet vrasësi i 5-fishtë, Kostandin Xhuvani

11:37, 21/11/2018

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike në faqen e tij në Facebook një denoncim që lidhet me Kostandin Xhuvanin, djalin e Luiza Xhuvanit, aktoresh dhe ish-deputetes së PS-së.

Xhuvani është i dënuar për 5 vrasje, por prej dy javësh nuk gjendet në burg.

Image

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Superskandal!

Rama liron nga burgu vrasesin e dashur serial te organizates kriminale “Rilindja”, Kostandin Xhuvani

Motivi: Kosta ka vrare 5 te rinj. por eshte xhani i partise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr Kostandin Xhuvani vrasesisi i 5 te rijve nuk esht me ne burg. Para dy javesh Kosta ka qen ne QSUT eshtë ber operim nga doktorri per apendisitin dhe ne dallim nga te burgosurit e tjere qe trajohen ne spital apo qe edhe vdesin pa kurrfar ndigme ate me urdher nga Rama e kan marr familjaret brenda dites nga spitali. Esht operu naten dhe e kan mor direkt familjaret sesht rregjistruar fare ne rregjistrat e spitalit te burgut dhe nuk esht ne burg me nderhyrje nga vet Rama esht liruar nga burgu nen pretekstin e operacionit

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Xxxxx21/11/2018 13:19

Ishallah e vrasin per hakmarrje familjaret e te vrareve prej tij. AMIN!

Shto koment

Denonco