Vasili, Ramës dhe Veliajt: Jeni fryrë si gjela, por do përfundoni si ...

Vasili, Ramës dhe Veliajt: Jeni fryrë si gjela, por do përfundoni si ...

19:24, 13/11/2018

Kreu i grupit parlamentar i Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka reaguar ashpër pas deklaratave të bëra sot nga kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj, i cili i quajti protestuesit shpellarë.

Në postimin e tij në Facebook, Vasili e quan Ramën dhe Veliaj si gjela të fryrë të cilët do të përfundojnë si të gjithë hajdutët që kanë vjedhur shqiptarët.

Ja postimi i Vasilit:

Jane fryre si gjela dhe kane perfunduar si jashteqitje.

Kafshet hajdute te pushtetit kane surrat dhe i quajne qytetaret shpellare,se kerkojne hakun e tyre demshperblimin pasi duan tju prishin shtepite djersen e gjakun e jetes se tyre.

Keto kafshe hajdute do te kene nje fund te hidhur si te gjithe legenat qe ka pare ky vend qe jane fryre si gjela dhe kane perfunduar si jashteqitje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment