VIDEO/ A do të ketë përgjime të reja nga PD? Ja çfarë thotë Basha

VIDEO/ A do të ketë përgjime të reja nga PD? Ja çfarë thotë Basha

23:55, 12/11/2018

Barku i Rilindjes nuk është shterpë për skandale dhe afera. Kështu është shprehur kreu i PD-së Lulzim Basha, midis të tjerave sot në intervistën për emisionin “360o, duke paralajmëruar të tjera denoncime e publikime videopërgjimesh, ndaj mazhorancës qeverisëse.

“Barku i Rilindjes nuk është shterpë për skandale dhe afera. Jam i bindur që denoncimi i tyre do të vazhdoje”, u përgjigj Basha i pyetur a duhet të presë publike video- përgjime të reja nga PD.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment