Lajmi i fundit

SYRI TV LIVE/ 'Foltorja', Sali Berisha takim me demokratët në Dibër

‘U thashë që është idiot’! Vasili i përgjigjet Ramës ‘flakë për flakë’

‘U thashë që është idiot’! Vasili i përgjigjet Ramës ‘flakë për flakë’

14:26, 13/10/2018
A+ Aa A-

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar pas statusit të Ramës, i cili tha se në 25 vende të BE-së shpifja dënohet me burg, ndërsa në Shqipëri vetëm me gjobë.

Përmes një postimi në Facebook, Petrit Vasili hedh akuza në drejtim të kryeministrit dhe i kujton se Shqipëria nuk është në Evropë.

Reagimi i plote i Petrit Vasilit:

Ju thashe qe eshte idiot.

Thote ne BE shpifja denohet me burg.

Do ti kene thene idiotit qe Shqiperia eshte ne BE dhe ky e leshon si urinim te pavullnetshem,ishalla nuk e ka kete….

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco