Servilizmi i Veliajt për Ramën/ Lali nuk ka sy për kompaninë e vëllait të Kryeministrit

Servilizmi i Veliajt për Ramën/ Lali nuk ka sy për kompaninë e vëllait të Kryeministrit

12:47, 11/10/2018

Kreu i Bashkisë së Tiranë Erion Veliaj ka shpërthyer në falenderime për kreun e qeverisë për idenë e tij të mbylljes së pikave të basteve nëpër qytete.

Por në një shikim të ftohtë të situatës bie ne sy se Edi Rama po mbyll pikat e basteve nëpër qytet për ti sjellë më shume klientë kësaj pikës së basteve on-line që shikohte në posterin e mëposhtëm.

Për këtë kompani online po i mbyll Rama pikat e basteve dhe kjo kompani eshte partnere zyrtare me posten.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

cuf dabjoni11/10/2018 18:33

mos u ankoni i dolet ne shteg per Olsin nje dy pwr dite dhe ai i mbylli..." .e la pa gje dhe vellane.." tashti i dhate mundesine qe te japi licensa neser te tive...mbase dhe ndonje martinove....e arate e tyre tebleje votat 2019 e 2021... na mbetet shprese revolucioni i Lulit te Bllokut

Shkodran11/10/2018 16:17

Kaq te mira ka sjell sa te beri dhe tu me femij,ore kopili i Iranit....pse mos te jesh i lumtur ti...dje ishe b*thq*r,sot u zgjove "baba". Yt kopili i Iranit..

gramoz11/10/2018 15:34

Foli dhe lali pederi! Shif mer hale pa testikuj te bosh ndonji korsi per ambulancat dhe zjarrfikset e mos u merr me korsi per pederastet se kan ku e krujn bythen ata, nuk ju bon pun shala biçikletes, hajt te past baba mos e ndaj bishtin e lopates.

zullumi11/10/2018 13:36

u zgjove o fik, ai premtoi para 5 vjeteve, apo ishit ne gjume, rofte historia,,,,sa qesha

Shto koment

Denonco