Në prag të largimit, ambasadori amerikan Donald Lu në zyrën e Bashës

Në prag të largimit, ambasadori amerikan Donald Lu në zyrën e Bashës

11:11, 14/09/2018

Ambasadori amerikan Donald Lu ka shkuar paraditen e sotme në zyrën e kreut të opozitës, Lulzim Bashës në selinë e PD-së. Ambasadori Lu, i cili e ka përfunduar mandatin e tij në Shqipëri, është duke u takuar me të gjithë liderët e politikës shqiptare para largimit të tij.

Këto ditë ai është përshëndetur me Presidentin Ilir Meta, me ish-kryeministrin Sali Berisha dhe me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhin.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Niku14/09/2018 11:21

Ik o Lu ik se fatin e dy te pareve te tu do kesh edhe ti.

Shto koment