VIDEO/ Edi Rama fillon përgatitjet për shembjen e Teatrit

VIDEO/ Edi Rama fillon përgatitjet për shembjen e Teatrit

22:17, 20/07/2018

Edi Rama vazhdon të mos tërhiqet nga shembja e Teatrit Kombëtar për të ndërtuar kulla.

Avokati Altin Goxhaj ka denoncuar mbrëmjen e sotme faktin se qeveria dhe Bashkia e Tiranës kanë nisur përgatitjet për të shembur Teatrin.

‘Po shembin Teatrin!

Hoqën tabelat e reklamave, tabelën kryesore ‘Eja në teatër’, dhe zhdukën gjithë prozhektorët e Teatrit!

Kanë filluar që sot!!!’, shkruan Altin Goxhaj i cili bën publike edhe video nga Teatri Kombëtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment