I vetmi me celular në dorë, çfarë po shkruan Edi Rama në samitin e NATO-s?

I vetmi me celular në dorë, çfarë po shkruan Edi Rama në samitin e NATO-s?

22:44, 12/07/2018

Kryeministri Edi Rama, ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore, për shkak të sjelljes dhe veshjes së tij të pahijshme në takime të larta zyrtarësh të nivelit botëror, madje janë tallur keq me të.

Dritan Kaba ka postuar një forto në Facebook, të kryeministrit Edi Rama, nga samiti i NATO-s, duke ngritur edhe disa pyetje.

Siç shihet edhe në foto Rama, është i vetmi lider me telefon në dorë, ndërsa të tjetër janë duke diskutuar seriozisht por çështjet për të cilat janë mbledhur.

Ja pyetjet që bën Kaba për Publikun:

JEPNI MENDIM, ÇFARE PO SHKRUAN KY I PAAFTI NE TAKIM E NATO, SE QENKA SHUME E RENDESISHME

I vetmi me celular ne dore ne takim.

Ka halle te medha.

Ne fakt po instrukton Olten te jete gati per fotot ose po flet me Fusha ose Kastratin per PPP

Me e fundit po ben replika ne FB.

Mjere, mjere, mjere

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

askushi13/07/2018 08:45

populli ka halle, dhe ato duhen zgjidhur, duhet punuar, dhe KM po zgjidh hallet e popullit, edhe aty nuk i rrihet...

Shto koment