FOTO/ Njihuni me pasurinë marramendëse të Vangjush Dakos

FOTO/ Njihuni me pasurinë marramendëse të Vangjush Dakos

20:56, 12/07/2018

Njihet si një nga kryebashkiakët më të pasur të socialistëve.

Bëhet fjalë për Vangjush Dakon, kreun bashkisë së Durrësit, që për qytetarët e tij njihet edhe si biznesmen betoni.

Në fakt në media shpesh herë është folur për pasurinë e Dakos dhe atë të familjarëve të tij.

Kështu bashkëshortja dhe djali i Dakos rezultojnë me pasuri të shumta, ndërsa vetë kryebashkiaku deklaron shumë më pak.

Në fotot e mëposhtme keni pikërisht deklarimet e pasurisë së kryebashkiakut të Durrësit për vitin 2017.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment