Andi Bejtja në ‘hall’ të madh/ Nuk gëzon dot. Ja arsyeja

Andi Bejtja në ‘hall’ të madh/ Nuk gëzon dot. Ja arsyeja

22:47, 11/07/2018

Fitorja e Kroacisë përballë Anglisë dhe kalimi në finalen e Botërorit të Futbollit ‘Rusi 2018’ ka gëzuar shumë shqiptarë.

Por duket se jo të gjithë do të mund të festojnë.

Një prej tyre është edhe gazetari e analisti Andi Bejtja.

‘Ah sa inat me vjen si tifoz i vjeter i Kroacise qe Romana Vllahutin eshte kroate e nuk gezoj dot tamam...’, shkruan Andi Bejtja në profilin e tij në Facebook, duke bërë ironi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Toni12/07/2018 19:47

Jo inat, por !,,,, vdekje per shtet dhe marifetin koruptues te shtetit tone.korusjoni ulind ne , kte europ , dhe cta marrin frutet sot tek ne, ploesoje me urrejtje per palo shetin qe jep cdo gje per mbullje poshtersish.

liu12/07/2018 10:03

C'fytyre!.Ketej nga ne thuhet qe kuqoja me i mire ka Vrare te jatin.

Labi11/07/2018 22:53

Je I madh Andi

Shto koment