VIDEO/ 'Rama ia mbath në panik me helikopter nga Peshkopia dhe eskortën bosh!'

VIDEO/ 'Rama ia mbath në panik me helikopter nga Peshkopia dhe eskortën bosh!'

14:16, 17/06/2018

Shkoi në Dibër dhe u nis për në Tiranë me të njëjtën mënyrë, me helikopter, duke shmangur rrugët e shkatërruara dhe qytetarët e indinjuar, që e pritën me protesta. Ky qe Kryeministri i vendit, Edi Rama.  

Një video e hedhur në rrjetet sociale nga qytetarët u përcoll nga ish-Kryeministri Sali Berisha me këtë koment të shkurtër e domethënës, që zbuloi edhe detajin më pikant të vizitës kryeministrore në Dibër: 

"Rama ia mbath ne panik me helikopter nga Peshkopia dhe eskortën bosh!"

Ndiqni videon: 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment