FOTO-LAJM/ Jo vetëm ekonomi por dhe ‘futboll’

FOTO-LAJM/ Jo vetëm ekonomi por dhe ‘futboll’

21:52, 23/05/2018

Presidenti Meta i ndodhur prej dy ditësh në Malt ku merr pjesë në një forum biznesi  ka gjetur kohë për të ndarë momente me ish futbollistin e njohur në vitet 80' Fatos Daja.

Sikurse mësohet dhe nga foto e publikuar nga operatori i TVSH , Gerald Gjogjini Presidenti Meta dhe ish futbollisti Daja kanë "festuar" rikthimin e K.F Tirana në Superligë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment