‘Fajin e ka Saliu’, si ndjehet Berisha për sloganin e PS

‘Fajin e ka Saliu’, si ndjehet Berisha për sloganin e PS

21:39, 23/05/2018

Ish-Kryeministri Sali Berisha u pyet mbrëmjen e sotme sesi ndjehej kur edhe pas 5 vitesh që Edi Rama është në pushtet thuhet slogani “Fajin e ka Saliu”. Berisha theksoi se ndjehet shumë mirë, pasi është mjek dhe kupton shumë mirë kompleksin që ka Edi Rama.

“Ai do të vdesë politikisht me kompleksin e Saliut”, u shpreh Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment