FOTOLAJM/ Kush është vajza që ‘spiunonte’ protestuesit tek Xhafa?

FOTOLAJM/ Kush është vajza që ‘spiunonte’ protestuesit tek Xhafa?

16:31, 16/05/2018

Të rinj, studentë dhe përfaqësues të opozitës kanë protestuar gjatë ditës së sotme tek Ministria e Brendshme.

Ajo që u bëri përshtypje sot protestuesve, por sidomos gazetarëve ishte fakti se kishte pak policë.

Por në fakt policë me uniformë pak kishte, por shumë të tjerë ishin pa uniformë.

Kishte edhe punonjës të ministrisë që kishin dalë e filmonin protestuesit.

Një prej tyre ishte edhe vajza që shikoni në foton më poshtë.

Vajza mësohet se është anëtare e FRESSH dhe punonjëse e Ministrisë së Brendshme. Protestuesit kanë treguar se ajo ka bërë dhjetëra fotografi.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t16/05/2018 17:08

pnonjese e ministrise se brendeshme qe ka ardhur ne pune sikur te jete ne parade te Lgbt,?goxha etike pprofesionale!!Apo rrregullin qe e kane bere vete per paraqitjen dhe sjelljen ne zyrat e shtetit e kane si gjithcka tjeter,vetem per fasade,njelloj si ajo kolegia police qe ndersa shoqeronte te akuzuarin tahiri per ne gjykate, e lente ti hidhte doren ne supe sikur te ishte motra apo dashnorja

Shto koment