Takim pas 5 vitesh, ish-kryeministri Berisha pret në zyrë Blendi Fevziun

Takim pas 5 vitesh, ish-kryeministri Berisha pret në zyrë Blendi Fevziun

13:55, 21/03/2018

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pritur në zyrë ditën e sotme ambasadorin Donald Lu.

Por një ditë më parë ai ka pritur edhe një gazetar të njohur.

Bëhet fjalë për drejtuesin e ‘Opinion’, Blendi Fevziu. Fotoja është hedhur në Instagram nga këshilltarja e ish-kryeministrit, Erla Mëhilli.

Takimi mes ish-kryeministri Sali Berisha dhe Blendi Fevziut është i pari pas 5 vitesh.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Karakteri gje e madhe!22/03/2018 13:56

Berisha eshte person i dyshimte, ska bese, ska burreri, ka vetem mashtrim! A eshte ky Berishe qe i klasifikoi,,Aleanca e Qelbesirave'' dhe me qelbesiren po rikerkon te behet bashke!Thjeshte, ska karakter!

Edlir Rameta 22/03/2018 08:28

Berisha eshte politikan i rangut Giulianit per ne ballkan po ju then dicka pas amerikes Berisha ka me ifluence se do kush tjeter ne Ballkan kosove mal te zi maqedoni.Berisha ka bere te keqia apo me shume te mira kete koha po e verteton se ka bere shume te mira per gjithe shqipetaret ane mvane,sa Fevziun normal ai eshte rogetare tek tjetri dhe si gazetare shkon majtas djathtas ,por Berisha eshte dinosaur i politikes shqipetare.

cuf dabjoni21/03/2018 19:57

Nuk e besoj sepse Saliu nuk I takon spiunat e Sigurimit. Ju lutem kontrollojeni mire lajmin

Leka 21/03/2018 19:11

Sigurisht i porositur nga ripjellja

Askushi21/03/2018 18:40

Keta plera qe e kthejne prapanicen sipas kohes duhen shkelur e shke***yer , jane te paftyr dhe bukeshkeles. Behen me Berishen kur berisha eshte ne pushtet, por berisha nuk i pa***on, ndersa Rama ja i Pall***n edhe nga pas dhe ne goje...tall ka***in me ta...ashtu duhet

Mr. Bean21/03/2018 14:03

Anija e Edvin Ramës paska futur ujë dhe shumë shpejtë paska për tu fundosur. Kjo duhet të jetë arsyeja, që minjtë po lënë anijen e tij dhe po notojnë drejt "Aroplanmbajtëses" BERISHA. :)

Shto koment