Pas deklaratës së Donald Lu/Deputeti i PD: E kush ka besim që Rama do hetojë Tahirin...

Pas deklaratës së Donald Lu/Deputeti i PD: E kush ka besim që Rama do hetojë Tahirin...

16:41, 12/01/2018

Deputeti demokrat i Vlorës, Agron Shehaj, ka reaguar me një postim në rrjetet sociale, pas deklaratës së bërë nga Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, në lidhje me ardhjen e ekspertëve të FBI-së për hetimin e dosjes Tahiri.

“Nuk dënohet Tahiri pa Ramën

Jam shumë mirënjohës ndaj Ambasadorit Lu dhe e shoh te domosdoshme përfshirjen e FBI në hetim. Kush ka besim që Rama mund të hetojë ish-krahun e tij të djathtë?

Ai e ka të qartë që po u dënua Tahiri do dënohet edhe Rama dhe shokët e tij”, shkruan Shehaj. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

fery12/01/2018 21:21

Rama vdes pase droges sepse edhe Enveri, paraardhesi i tij shpirtror ka vdeke pase droges bile , gjithe ata marksist-leninist qe i ftonte ne Kongreset e PPSH nga gjithe bota, ata mysafir vinin ne Shqiperi per ti mbushnin valigjet me droge te cilen miku i tyre Enver ua siguronte.E.Hoxha se donte BE dhe SHBA dhe , as Edi Rama se done sot BE dhe SHBA ngase keto dyja edhe Enver Hoxhes edhe Edi Rames ua marrin poshtetin gjakepirres qe ushtronte dikur E.Hoxha dhe qe sot po ushtron Edi Rama .E perbashketa kryesore e ketyre dy lidereve shqiptar eshte se qe te dy keta lider vdiqen dhe vdesin pase Serbise

Krist12/01/2018 17:05

zoti deputet,nuk paske besim tek Rama,per hetimin e Tahirit,por paske besim tek Lu-ja?Kujtoni ju,se Lu-ja do te hetoje Ramen (nepermjet hetimit te Tahirit),atehere ju po pranoni se Lu-ja do te hetoka vetvehten?Se sa gabim,e ke,deputet,do te bindesh nga koha.Ka punuar mileti,dhe me mend,kot nuk e kane marre gjithe ate rruge nga Kina,qark-e qark botes,deri ne Tirane!

Shto koment