Poli Hoxha në SYRI.net: Opozita duket se ka në dorë dosje, ia kanë sjellë ...

Poli Hoxha në SYRI.net: Opozita duket se ka në dorë dosje, ia kanë sjellë ...

18:18, 14/11/2017

Gazetari Poli Hoxha i ftuari i sotëm në studion e lajmeve të SYRI.net është shprehur se opozita ka në dorë disa dosje. Duke folur përballë gazetarit Alen Xhelili, gazetari Hoxha u shpreh se ndërkombëtarët duket se kanë gjetur partnerët e rinj tek opozita.

‘Lulzim Basha ishte para të gjithëve për çështjen Tahiri’, tha Hoxha.

Sipas tij, ‘është një taktikë e njohur nga ndërkombëtarë kur duan të hapin një çështje në një shtet, ia japin dokumentet ose informacionet opozitës, ose ia kalojnë medias’, tha në studion e SYRI.net gazetari Poli Hoxha.

Sipas tij, ‘aktualisht opozita është e vetmja që mund ti bëjë publike këto dosje’. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Sonja14/11/2017 18:30

Edhe opozita ka b***th.........keshtu qe dosjet i perdor per b***n e saj...presion per te bere me sh para dhe ajo...mos besoni se ata po mendojne per vendin, per popullin..ata mendojne per b*** e tyre vetem....

Shto koment