Largohet drejtori i Top Channel Sokol Balla. Ja kush e zëvendëson p

Largohet drejtori i Top Channel Sokol Balla. Ja kush e zëvendëson

15:53, 14/11/2017

Sokol Balla është larguar nga detyra e drejtorit të Informacionit në Top Channel.

Burime nga televizioni kanë bërë të ditur se vendimi është marrë nga pronarët e kanalit kombëtar.

Fillimisht lajmi doli në media.

SYRI.net u interesua pranë drejtuesve të TCH, të cilët konfirmuan largimin e Ballës nga drejtimi i kanalit televiziv.

Provizorisht si drejtor i Informacionit të Top Channel është vendosur gazetari, Endri Xhafo.

polKy i fundit vetëm pak muaj më parë u largua nga ABC.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Fred GjOKA14/11/2017 16:16

Sa kam qesh....Fucking media

TanShkreli14/11/2017 16:09

Suksese ne jete dhe te te rroje kyci i dores

Shto koment