Surprizon gazetari/ Publikon ‘diplomën’ e Edi Ramës, ja notat...

Surprizon gazetari/ Publikon ‘diplomën’ e Edi Ramës, ja notat...

12:02, 23/10/2017
A+ Aa A-

Gazetari, njëkohësisht kryeredaktori i gazetës ‘Rilindja Demokratike’ Bledi Kasmi ka bërë publike kartelën klinike të kryeministrit Edi Rama.

Me një postim në rrjetin social Facebook, Kasmi shkruan:

Sa për kujtesë, meqë çdo popull meriton qeverinë që ka,

Cili popull tjetër në historinë botërore e ka pasur Kryeministrin me këtë lloj diplome?

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

pasha03/01/2018 20:17

sic duket ky komb u lodh me kryeminista qe nuk e ben shtetin ,...votuan nji me kartel mjekesore

zaho24/10/2017 10:23

Pse te mos jete rrama kryeminister kur ky popull vetem duke u nisur nga ajo qe ky kish thene ne gjygj per te atin qe i kish bere gruan, nuk duhet ta zgjidhte heren e pare ne krye te qeverise, se te dyten here opoziten ja shiti Basha , dhe keshtu e la ne fuqi! Rrama siç duket e ngop me parate e tahirit!

Redi.23/10/2017 18:40

Nje popull idiot dhe injorant qeveriset shume me mire nga psikopatet sesa nga te urtet.

Redi.23/10/2017 18:37

Ky popull eshte mesuar te haj buke misri nga regjimi komunist,keshtu qe e ka shume veshtire te pranoj demokracine se simitet e saj e semurin se nuke kane stomak por plenc si derrat

Shto koment

Denonco