VIDEO/ ‘Unë nuk fyej asnjëherë’. Ja faktet që Edi Rama gënjen për atë që thotë

VIDEO/ ‘Unë nuk fyej asnjëherë’. Ja faktet që Edi Rama gënjen për atë që thotë

14:58, 12/10/2017

Kuvendi i Shqipërisë u ndërpre sërish sot. Gramoz Ruçi duket se nuk do të ua japë fjalën deputetëve as kur kërkohet për procedurë, por më të rënda ishin fyerjet e Edi Ramës drejtuar ish-kryeministrit Sali Berisha.

Por Edi Rama i mohoi fyerjet, duke u shprehur se asnjëherë nuk bën fyerje. Por sa e vërtetë është kjo? Në fakt nuk është aspak e vërtetë.

Kryeministri i Shqipërisë e ka treguar edhe herë tjetër se nuk e ka problem të fyejë. Por kjo nuk është aspak e vërtetë.

Ne kërkuam në arkivën tonë dhe gjetëm një video ku Edi Rama shan me fjalor rruge, jo sikur të ishte një kryeministër por një adoleshent rruge.

Më poshtë keni videon:

Në fakt kjo nuk është hera e parë, sepse Edi Rama duke qenë kryeministër ka fyer edhe deputetet femra të PD-së, siç ishte rasti i Albina Dedës, që kryeministri e ofendoi në mes të sallës së Kuvendit.

Videon e ofendimit e keni më poshtë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Toni12/10/2017 15:02

Jeni bo si kalamajte e shau se shau, po sali shan gjithe diten dhe ju nuk merreni me ate te,rrjedhur

Shto koment