Organizata kriminale 'Mos e rruj K...'

Organizata kriminale 'Mos e rruj K...'

Nga Andi Bejtja - 19/06/2019

Të gjithë qoftet e Bild ku Rilindja del tamam si një organizatë kriminale, (fatmirësisht mafiozë debilë që iu duket sikur flasin me gjyshen në telefon), ku njerëzit promovohen në detyrë vetëm e vetëm se dinë të vjedhin vota, ku ka me qindra vepra penale etj etj....

Në gjithë këtë batërdi të bie në sy një refren i përdorur nga gjithë zyrtarët, nga gjithë mafiozet e çdo niveli:

‘Mos e rruj K...’ Pas çdo batërdie, çdo krim, ‘Mos e rruj K...’, Mos e rruj K’, fill i kuq i Rilindjes...’, ‘Mos e rruj K...’ dhe ti i OSBE, ti i BE apo ti e Ambadadës Amerikane ,....

Po kaq shumë sa është përmend ‘Mos e rruni K...’ Nuk ka si mos dale dikush me një brisk të madh e t’ia presë të gjithëve dhe K... poshtë dhe kokën sipër:

Vazhdoni ‘Mos e rruni K...’

 

© SYRI.net

Lexo edhe

Komentet

K20/06/2019 22:01

Edi Rama e ka mbyllur jeten politike me pergjimet qe kane dale ne gazeten Bild dhe qe lexohet nga te gjithe kancelarite boterore dhe qe e moren veshte se kush eshte Edi Rama dhe perfundimisht Edi Rames ia kane mbyllur te gjitha dyert nga shtetet e botes.ESHTE izoluar plotesisht nga udheheqesit boterore dhe nuk e fton kush me ne vendet e tyre se konsiderohet si bandit.

xd20/06/2019 09:11

ore kam votue per ps.por jo per hjduta kriminl te pist kemb e duar.pse deri ketu erdhi ps....! si ka mundesi si rrin si delet ne meriz kopola e ps nuk u ndihet zani fare ,une personalish ps kurr nuk merr vota ...keto nuk meritojne haram paqin votata deri tani.gjith kopola ps qe jane perfshi .dhe gjith te tjeret qe nuk del zani sikur kan vdekur te gjith ,dot mbahen mend gjat turp turp turp ,

Ilir20/06/2019 08:19

Je i madh zoti Bejtja.
K..... dhe p...... e kesaj rilindje duhen prere dhe duhen te digjen ne zjarr qe te mos mbije me fara e tyre.

Gramoz20/06/2019 00:52

Boshardi vet ka shum kohe qe po ja mban ne goje sektit kriminal te ridhjerjes, per ca dollare me shume nga gjelberimi i Shqiperise!

Ncncnc..20/06/2019 00:21

Rilindasve u ka ngel k.. ne goje

Mehmed19/06/2019 23:45

Shqiptar, nese duani ta Shpetoni Shqiperine dhe veten,Nese duani ta mbroni DEMOKRACIN dhe LIRIN tuaj Nga kjo bande gjakeprishes. Duhet te qoheni te bashkuar si nji trup i vetem.Tua beni me dije se Demokracia punon dhe na e mbrojm me cdo kusht dhe me jete. Duhet ti therisni me ze te larte :Edi Rama kryetari aktual i mbeturines sllavo komuniste kriminela tana llojeve, IKNI Shporuni LARGOHUNI nga Qeveria, Leshojeni vendin pastrohuni nga Shqiperia qerohuni nga mesi i Shqiptareve dhe kudo ne tokat e Shqiptareve.

Ajo19/06/2019 22:03

Tmerr! O Zot jam une e turperuar kur degjoj Gjiknurin dhe gjithe Rilindasit e bastarduar qe flasin me nje fjalor 100 here me te degraduar se Ymer Lala. Ne fund te fundit Ymer Lales i takon te flase ashtu, sepse eshte nje kriminel dhe i pashkolluar, por nuk mund ta konceptoj se si “ ajka” e PS-se qe turmat idiote ende ju shkojne pas, te kete nje nivel te tille te neveritshem. O Zot, ne duart e kujt ka rene Shqiperia!

Shto koment

Denonco