Lajmi i fundit

Emiratet Arabe refuzojnë ekstradimin e Florenc Çapjas drejt Shqipërisë

Për hajr! 1.5 mln shqiptarë e shohin Edi Ramën si armik

Për hajr! 1.5 mln shqiptarë e shohin Edi Ramën si armik

Nga Erl Kodra - 13/06/2019

Për hajr na qoftë!

Mbi 1,5 milion shqiptar e cilësojnë Edi Ramën si armikun e tyre.

Fëmijët e qindra mijëra familjeve shqiptare sonte po flenë pa darkë.

Me dhjetëra mijëra qytetar shqiptar të tjerë shohin tek Edi Rama armikun e tyre personal, dhe fajtorin që u ka shkatërruar ekonominë familjare, biznesin, shtëpitë.

Mbi 400.000 shqiptar të tjerë kanë braktisur vendin.

Skandalet kriminale të Edi Ramës përgjatë këtyre 6 viteve kanë patur intensitet tejet të lartë, mesatarisht një skandal në tre ditë, çdonjëri prej tyre i mjaftueshëm për ta mbyllur përjetësisht në Alkatraz.

Së fundi, të paktën 20.000 shqiptar janë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka për të mbrojtur pluralizmin, lirinë dhe demokracinë e fituar në Dhjetor 1990.

Më besoni, janë të gatshëm të sakrifikojnë edhe jetën. Unë i pari. Si unë janë me mijëra.

Edi Rama, bashkë me mushkat, pelat, hienat, zagarët, këlyshët e kurvave, çakallat dhe gollomeshat që i ka nën hyqym thotë do të bëj votime me 30 Qershor.

Për hajr na qoftë!

© SYRI.net

Lexo edhe

Komentet

Shqiptari16/06/2019 16:44

Edhe une jam dakord te sakrifikoj gjithcka per demokracine, per Shqiperine demokratike dhe per te ardhmen e femijeve te mi.. Jam dakord me ate qe thote komentuesi Peter. Mjaftojne vetem 10 burra patriote, me zemer shqiptari qe t'ia tregojme vendin nje here e pergjithmone ketyre ndyresirave. Une jam gati qe t'i bashkohem atyre 10 burrave. Edhe po u beme 20 burra, nuk besoj se eshte keq!
Vetem na therrisni!

Osumi14/06/2019 16:40

Do tja marrim ne apo ai ne te keqen do ta shohim o komentues i ndyre qe guxon te perdoresh si pseudonim emrin e Prof.te nderuar K. Islami. Turp per ju ndyresirat mbeshtetes te rregjimit kriminal bij kurvash.

peter14/06/2019 00:08

NUK KA NEVOJE PER AQE SHUME ME 10 BURRA E REGULLONI EDIN DHE SHOKET E TIJ. Por duhen 10 burra..

Kastriot isalmi13/06/2019 23:33

I marshi te keqen edi rames

Shto koment

Denonco