Balili dhe Bilbili!

Balili dhe Bilbili!

Nga Flamur Vezaj - 16/01/2019

Çudirat vazhdojnë, tjetri dorëzohet e Policia e quan suksese arrestimin!

Për 2 vite e 8 muaj nuk u arrestua nga Policia!

U ndryshuan 3 ministra dhe ai nuk u arrestua!

U ndryshuan 2 Drejtor te Pergjithshem te Policise se Shtetit, ai nuk u arrestua!

U ndryshuan 3 drejor te Policise se Qarkut, ai nuk u arrestua!

U ndryshuan 5 shefa Komisariatesh e shefa te postave te policise, ai nuk u arrestua!

U ndryshuan shume shefa krimesh, ai nuk u arrestua!

U kryen 16 operacione per arrestimin e tij, ai nuk u arrestua!

#Ne fund vendosi te dorezohet te Drejtori i Pergjithshem i Policise Ardi Veliu me nderhyrjen e nipit te tij, qe mban detyren e Kryetarit te Bashkise se Delvines!

#Pse tani ky dorezim!???

#U dorezua se erdhi dosja e plote nga Greqia!

#U dorezua se me nderhyrjen e familjareve dhe avokatit mbrojtes, beri marrveshje me Prokurorin e Krimeve te Renda qe prona “Santa Quaranta” do i hiqet sekuestroja dhe do te lihet e lire me arsyetimin se eshte e vellezerve!

#U dorezua se do te denohet me 7 vjet burg dhe do qendroj ne qeli maksimumi 5 vite burg!

#Se_mos_e_perdorin_me_dashuri_e_qetesi#

#kush_e_ka_radhen#

© SYRI.net

Lexo edhe

Komentet

koli16/01/2019 18:10

"I paguhet pruresit me te pare".
Eshte presion i Rames me videot qe ka ky per te pakenaqurit e PS, sot kur dekretoheshin ministrat e rinj. Asgje tjeter. U kapen shu e vete me urdher nga USA por sot jane te lire. Rasti tipik, Arjan Uku qe niste klandestine

Shto koment

Denonco