Gjeni ndryshimin!

Gjeni ndryshimin!

Nga Flamur Vezaj - 14/05/2018

Prokuroria e Përgjithshme: Habilajt flisnin në telefon për favoret e kushëririt Sajmir Tahiri me detyre ministër i Brendshëm dhe dhuratat qe merrte, etj për këto u KËRKUA arrestimi i tij!

Prokuroria e Përgjithshme e PËRKOHSHME: Agron Xhafaj, Vëllai i ministrit të brendshëm Fatmir Xhafaj, i dënuar në formën e prerë për trafik drogë dhe flet përsëri me “bashkëpunëtorët” po për trafik droge, etj, NUK kërkohet arrestimi i tij!

Morali_Rilindas

P.S. Turp, Shqipëria e Rilindur nuk ka njeri për detyrën e Ministrit të Brendshëm të pa perfshirë në “mallin” fitimprurës!

© SYRI.net

Lexo edhe

Komentet

reni14/05/2018 21:36

Me kete rast qe plasi vertetohet plotesisht se shefat e rilindjes jane te punesuarit e mafies se droges dhe se ata vendosin se cili do te vendoset MB. Ndryshe nuk kane si e kontrollojne biznesin, vecse me njeres te besuar brenda mureve te ministrise. A ka me zi e me kuje se kaq?

Shto koment