E moshuara më me fat, fiton edhe 50 mijë euro në llotari

E moshuara më me fat, fiton edhe 50 mijë euro në llotari

16:24, 29/11/2021
A+ Aa A-

Një 61-vjeçare në SHBA fitoi lotarinë prej 50 mijë dollarësh. Por kjo është hera e tretë që fiton këtë shumë brenda tre vitesh, sipas zyrtarëve të Maryland Lottery.

Ajo fitoi 50 mijë dollarë në gusht 2018, dhe shumë më tepër në tetorin e ardhshëm. “Nuk mund ta besoja fare. Por përsëri? Njerëzit luajnë çdo ditë dhe nuk fitojnë. Është e mahnitshme që fitova tre herë,” tha fituesja.

E moshuara ka thënë për zyrtarët e llotarisë se paratë që ka fituar, synon që t’i investojë në përmirsimin e kushteve të shtëpisë së saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco