VIDEO/ I propozon vajzës në mes të stadiumit, përgjigja e saj ‘shkatërron’ gjithçka

VIDEO/ I propozon vajzës në mes të stadiumit, përgjigja e saj ‘shkatërron’ gjithçka

20:37, 21/07/2021
A+ Aa A-

Një propozim që ka ndodhur në një ndeshje bejsbolli, javën e kaluar në Massachusetts nuk ka shkuar siç duhet për të riun dhe kjo ka sjellë reagime në rrjetet sociale.

Një skenë nga një lojë e Minor League Baseball provokoi reagime të shumta pasi vajza iku kur një djalë e propozoi atë përpara një stadiumi me njerëz.

Pasi regjistrimi u bë viral, shpejt u zhvillua një debat nëse skena ishte e manipuluar. Por burime të shumta pretendojnë se ky është një regjistrim autentik.

Pavarësisht nëse pamjet ishin të manipuluara apo jo, shumë shkruanin në komente se për të propozuar një vajzë para mijëra të huajve  duhet të jeni të sigurt se ajo do të thotë “po”. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco